Informatika

Az informatika szakkör elsődleges célja az informatikai környezet minél jobb megismerése, plusz ismeretanyagok átadása, az órán tanultak ismétlése, gyakorlása és nem utolsó sorban az informatika, mint jövőbeli szakma, megszerettetése.  A tanulók a szakkör keretein belül olyan alapismereteket sajátíthatnak el, melyek képessé teszik őket a jövőben az informatikához kötődő  önálló munkavégzésre, valamint az órai foglalkozáshoz képest, további alapot jelenthet az informatika iránt érdeklődő diákok számára.

A szakkör keretein belül elmélyíthetik tudásukat az ecdl-hez szükséges word, excel használatában. 7-8 évfolyamos tanulók átfogóbban megismerkedhetnek a html nyelv elemeivel, javascript programozás alapjaival.

Szakkör időpontjai:

5-6 évfolyam: hétfő 14:15 – 16:00
7-8 évfolyam: péntek 14:15-16:00

Szombathely egyetlen német nemzetiségi Általános Iskolája. Ismerje meg iskolánkat, pedagógia szemléletünket.

Iskolánk