Beíratkozás

Beíratás

a Szombathelyi Reguly Antal Nyelvoktató Nemzetiség Általános Iskola

első évfolyamára, a 2017-2018. tanévre

Értesítjük a német nemzetiségi nevelést-oktatást kérő szülőket a tanköteles korú gyermekek beíratásáról.

Intézményünkbe jelentkezhetnek Szombathely város egész területéről és környékéről azok a gyermekek, akik 2017. augusztus 31-ig a hatodik életévüket betöltik és szüleik német nemzetiségi nevelést-oktatást igényelnek.

A beíratás ideje és helye:

2017. április 20. (csütörtök) 8.00-19.00
2017. április 21. (péntek) 8.00-18.00
Szombathelyi Reguly Antal Nyelvoktató Nemzetiség Általános Iskola
Szombathely, Rákóczi Ferenc utca 79.

Szükséges dokumentumok:

• a gyermek személyi azonosító dokumentuma (személyi igazolvány)
  • anyakönyvi kivonat
  • lakcímkártya
  • óvodai szakvélemény
  • diákigazolvány igényléséhez a NEK-lap leadása (bővebben: http://reguly.isiscom.hu/diakigazolvany-igenyles/ )
  • a gyermek TAJ-kártyája, oltási könyve, az 5 és 6 éves kori orvosi és védőnői státuszlapja
  • szakértői vizsgálat eredménye (ha ilyennel rendelkezik)

Letölthető (www.reguly.isiscom.hu) és az iskolában is kitölthető jelentkezési lapok és nyilatkozatok:

A felvételről vagy a felvétel elutasításáról első fokon az iskola igazgatója dönt, és írásban értesíti a szülőket. Elutasítás esetén a felülbírálati kérelmekről Szombathely Megyei Jogú Város Német Önkormányzatának elnöke dönt.

Elnök
SZMJV Német Önkormányzat

Szombathely egyetlen német nemzetiségi Általános Iskolája. Ismerje meg iskolánkat, pedagógia szemléletünket.

Iskolánk